Міжнародна конференція «Україна-Ізраїль – історія взаємовідносин»

В'ячеслав Ліхачов: «Пам'ять про Голокост в українсько-ізраїльських відносинах: об'єднуючий чи конфронтаційний чинник?»

В'ячеслав Ліхачов – історик, член Експертної ради Центра громадянських свобод. Виступ в рамках Міжнародної конференції «Україна-Ізраїль – історія взаємовідносин».

Ростислав Гольцман – Прийоми та методи контрпропаганди під час інформаційної війни

Ростислав Ґольцман, голова комісії із закордонних справ Спілки журналістів Ізраїля. Виступ на секції «Україна – Ізраїль: вчора, сьогодні , завтра» в рамках Міжнародної конференції до 75-річчя Незалежності Держави Ізраїль.

Олександр Разґон: Алла Айзеншарф – українська Анна Франк

Олександр Разґон – ізраїльський журналіст та видавець. Доповідь до Дня вшанування українців, які рятували євреїв у часи Другої мирової на тему "Алла Айзеншарф – українська Анна Франк" в рамках Міжнародної конференції "Україна-Ізраїль – історія взаємовідносин".

Привітання Ольги Герасимюк, голови Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення України

Люди завжди і всюди шукають символи, їх радо знаходять, навіть тоді, коли ці символи про важке минуле або про повторення того минулого у сьогоденні. Шукати символи наших зв’язків між Україною та Ізраїлем, як на мене, варто в сотнях прикладів нашого співіснування і взаємозбагачення.

Сергій Данилов – Російські наративи на Близькому Сході та підходи до протидії

Росія є імперіалістичною країною, яка веде колоніальні війни, яка хоче загарбати чужі ресурси. Яка розглядає людей як ресурси в інших країнах. Яка розглядає все як просто спосіб розширення своїх кордонів. Перевернути рамку, не сперечатися з тим, поганий Захід чи хороший Захід. Не виправдовувати себе. Натомість продавати Росію як частину колоніального імперіалістичного світу.

Євген Магда – Досвід Ізраїлю для України: міфи та реалії

Євген Магда, політолог, доцент НТУУ імені Сікорського, директор Інституту світової політики: нам буде корисним досвід Ізраїлю як ставити на вершину не партійні переконання, а саме національні інтереси.

Відбувся круглий стіл “Інформаційний фронт: руйнування стереотипів”

Круглий стіл “Інформаційний фронт: руйнування стереотипів” відбувся 16 травня в межах міжнародної конференції “Україна – Ізраїль: історія взаємовідносин”, що приурочена до 75-ї річниці проголошення незалежності держави Ізраїль.

Надія Єрмакова. Відповідь глобальної академії на війну в Україні

Я вважаю, що міжнародна академічна спільнота відреагувала досить швидко на війну. Було запропоновано досить багато різноманітних програм для студентів та вчених з України.
Подписаться на Міжнародна конференція «Україна-Ізраїль – історія взаємовідносин»