Проєкт «Психологія травми – ізраїльський досвід» – висновки роботи у 2023 р.

Ціль проєкту – представити українським спеціалістам-психологам, а також усім, кому цікава дана тематика, напрацювання ізраїльських фахівців по роботі з травмуючим досвідом

ТНУ імені В.І. Вернадського: «жорсткий менеджмент», мобінг і…?

​​​​​​​Таврійський національний університет імені В.І. Вернадського – єдиний заклад вищої освіти, який виїхав з тимчасово окупованого Криму внаслідок агресії рф проти України. За наказом міністерства освіти й науки від 31 грудня 2015 року Університет розташувався в Києві і перебуватиме тут до завершення агресії рф та повернення Криму під українську юрисдикцію. Відновлювати роботу на материку почали безпосередньо кримчани: журналісти, громадські активісти, долучалися й власне загалом кримські громадські організації.

Чи потрібно українцям вивчати історію Ізраїлю? – курс з історії Єврейської Держави

В останні роки Ізраїль сприймається багатьма в Україні якщо не як зразок, то як мінімум як країна, досвід якої заслуговує на уважне вивчення. Ідея створення незалежної держави виникла у єврейських інтелектуалів приблизно в тому ж центрально-східноєвропейському політичному контексті і приблизно тоді, коли розпочалося формування українського національного руху.

Відбулася лекція Ар’є Ольмана «Як біблійною мовою відкрити рахунок у банку?»

Міжнародна Міждисциплінарна сертифікатна програма з юдаїки проводить літню сесію. Її відкрив відомий мовознавець Ар’є Ольман – Ph.D. Співробітник Академії мови іврит.

З депортованими українськими дітьми в рф проводять ідеолого-пропагандистську роботу

Майже 20 тисяч українських депортованих до рф дітей вдалося ідентифікувати. Держава-агресор та окупант русифікує, мілітаризує та краде їхню українську ідентичність. Про це розповів Владислав Гаврилов, історик, релігієзнавець, дослідник у проєкті «Where our people» в ефірі «Студія «Діє-слово».

Волонтерство в ДНК японців – Дарія Муракамі про японський менталітет, програми допомоги та історії з країни, де сходить сонце

Дарія Муракамі – українська активістка та волонтерка, яка мешкає в Японії майже 8 років. Вона народилася у Донецьку та після початку російського вторгнення у 2014 році виїхала до Японії.

В'ячеслав Ліхачов: «Пам'ять про Голокост в українсько-ізраїльських відносинах: об'єднуючий чи конфронтаційний чинник?»

В'ячеслав Ліхачов – історик, член Експертної ради Центра громадянських свобод. Виступ в рамках Міжнародної конференції «Україна-Ізраїль – історія взаємовідносин».

Ростислав Гольцман – Прийоми та методи контрпропаганди під час інформаційної війни

Ростислав Ґольцман, голова комісії із закордонних справ Спілки журналістів Ізраїля. Виступ на секції «Україна – Ізраїль: вчора, сьогодні , завтра» в рамках Міжнародної конференції до 75-річчя Незалежності Держави Ізраїль.

Олександр Разґон: Алла Айзеншарф – українська Анна Франк

Олександр Разґон – ізраїльський журналіст та видавець. Доповідь до Дня вшанування українців, які рятували євреїв у часи Другої мирової на тему "Алла Айзеншарф – українська Анна Франк" в рамках Міжнародної конференції "Україна-Ізраїль – історія взаємовідносин".
Подписаться на

Контакти

Підпишіться на канал Студії в Ютуб

Запрошуємо до нашого ТГ-каналу: https://t.me/slovodie

Завітайте до нашої ФБ-сторінки: https://www.facebook.com/DIYESLOVOonline

Чекаємо на Ваш лист на адресу: diyeslovo2020@gmail.com

 

 

Партнери студії

Студія "Діє-Слово" співпрацює з багатьма організаціями та об'єднаннями, зокрема:
далі