Эксклюзив студии

Незалежність – тільки фундамент для подальшої розбудови країни – Йосиф Зісельс

Напередодні 30-річчя Незалежності України, 17 серпня, в студії «Діє-Слово» відбулась лекція сопрезидента Ваада України Йосифа Зісельса під назвою: «30 років Незалежної України – від РУХу до РОКу».

Для мене дуже важливо постійно відчувати, що я не один – Йосиф ЗІсельс

«Підтримка завжди важлива, особливо, коли йде справжня війна. Боротьба за український проєкт у Бабиному Яру – це для мене і є боротьба за Україну. Я вам дуже вдячний за те, що ми разом в цій боротьбі. Спасибі!»

27 травня в студії «Діє-Слово» відбулась відкрита дискусія «Травень, сповнений болем і надією»

Учасники дискусії говорили про вплив радянської влади, а зокрема сталінського режиму, на перебіг Другої світової війни, про поствоєнні репресії та переслідування кримських татар, долі Праведників та євреїв після війни; про те, що для означає для кожного громадянина України пам’ятні 8 травня та 9 травня, що спільного та яка різниця у сучасному сприйнятті цих дат, та як по-різному вони сприймаються представниками різних поколінь українців.

Адвокат В’ячеслав Якубенко – Поки не з’явився російський проєкт, нікому в голову не приходило прийти на територію цвинтаря і будувати

Міжнародний меморіальний фонд «Бабин Яр» подав судовий позив до Мінкульту щодо порушення Міністерством міжнародного та українського законодавства при наданні дозволу російському проєкту побудувати «меморіальну синагогу» на території Кирилівського православного кладовища у Бабиному Ярі. Відомий юрист В’ячеслав Якубенко став гостем нашої студії.

Йосиф Зісельс – Будівництво у Бабиному Яру ведеться з численними порушеннями чинного законодавства

Минулого тижня сопрезидент Вааду України пан Йосиф Зісельс відповів на кілька запитань, які стосуються законності будівництва на території Державного національного заповідника “Бабин Яр”.

Йосиф Зісельс. Математичний моніторинг COVID-19: висновки 2020

Спочатку нагадаю, що з березня 2020 року я проводжу математичний моніторинґ у більш як 50 країнах. Передусім  це всі країни Європи, а також деякі неєвропейські країни, які мені цікаві і медстатистиці яких я довіряю.

Аліна Михайлова – Повинне бути громадське вшанування жертв Бабиного Яру

"Я сподіваюсь на розсудливість моїх колег-депутатів, на розсудливість мера, який може почує громадськість та киян, але вважаю, що нам допоможе черговий громадський тиск по всіх напрямках".
Подписаться на Эксклюзив студии