Ексклюзив студії

Міжнародний Фестиваль метафоричних образів і психологічних практик відбувся в Києві

30 листопада в Національному архітектурному музеї "Київська фортеця" відбувся Міжнародний Фестиваль метафоричних образів і психологічних практик, започаткований Міжнародним Українським Благодійним Фондом "ДІТИ ВІЙНИ". Організатори Фестивалю: Національний архітектурний музей "Київська фортеця" та МУБФ "Діти війни". Партнери Фестивалю: ГО" Незламні духом українці", Сіоністська Федерація України, Медіа студія «Діє-Слово», ТОВ «Укрфільмресурс».

ТНУ імені В.І. Вернадського: «жорсткий менеджмент», мобінг і…?

​​​​​​​Таврійський національний університет імені В.І. Вернадського – єдиний заклад вищої освіти, який виїхав з тимчасово окупованого Криму внаслідок агресії рф проти України. За наказом міністерства освіти й науки від 31 грудня 2015 року Університет розташувався в Києві і перебуватиме тут до завершення агресії рф та повернення Криму під українську юрисдикцію. Відновлювати роботу на материку почали безпосередньо кримчани: журналісти, громадські активісти, долучалися й власне загалом кримські громадські організації.

Евгения Пукшанская – получился уникальный проект на уровне мировой психологической практики

Евгения Пукшанская – психотерапевт, социальный работник, имеющая большой опыт кризисной терапии и работы на «горячих» линиях в Израиле. 25 февраля, на следующий день после полномасштабного вторжения россии на территорию Украины, Евгения основала проект психологической помощи жителям Украины «IRIS».

Володимир Ланько: Наша ціль – емоційно підтримати людей, коли вони переживають тяжкі життєві виклики

В проекті "Коло надії" працюють психологи, які допомагають жінкам та дітям продовжити життя після незворотної втрати в родині. Про роботу в проекті «Коло Надії» кореспондентці студії "Діє-Слово" розповів психолог Володимир Ланько. З початку війни він працює з військовими та цивільними, а в проєкті працював з жінками, які втратили близьких.

Леся Дяк. Я буду служити народові своєю творчістю

Зараз Леся знімає документальний фільм про українські родини, які втратили близьких через рашистську агресію. Дівчина поділилася зі «Студією «Діє-Слово» особливостями «залаштунків» свого творчого процесу, розповіла про те, яку мету вона ставить перед собою як перед режисеркою та якої реакції прагне отримати від свого глядача.

Наталія Малиновська: «Повернення до навчання – це вклад у нашу перемогу»

- Це була п’ята ранку. Я була у себе вдома, у Василькові. Всі спали, а потім прокинулися від якихось страшних звуків. Спершу я подумала, що здійнявся вітер і сильно задуває на залізну драбину, яка веде на другий поверх нашого маєтку. Вже тоді виникли якісь підозри...

Йосиф Зісельс. Україна: проміжні результати двох місяців нового етапу війни – запис зустрічі

28 квітня 2022 року своїми роздумами та висновками по результатам двох місяців нового етапу війни поділився дисидент, правозахисник. співпрезидент Вааду України пан Йосиф Зісельс.

Зустріч «Україна – погляд з-за кордону та зсередини»

10 квітня 2022 року в Студії «Діє-Слово» відбулась онлайн зустріч «Україна – погляд з-за кордону та зсередини». Впродовж більш ніж двохгодинного ефіру про своє особисте бачення подій в Україні, свій особистий аналіз поведінки правлячих еліт своїх країн та про допомогу нашій країні під час війни розповідали запрошені спікери.

Історичні дослідження починаються тоді, коли з'являється суспільний запит – Михайло Тяглий про дослідження трагедії ромів

Ми бачимо, що завдяки десятиліттям систематичної підтримки ромської молоді в країнах Західної Європи і в Україні, завдяки систематичній підтримці ромських інституцій, які працюють не лише в сфері подолання соціальної несправедливості, утисків, дискримінації, а і в сфері культури, ми бачимо, що роми вже з’являються і в академічному і в культурному середовищі. Вони пропонують свої дослідження і роблять дуже вагомий внесок у вивчення історії.

Януш Шубер у перекладах Наталії Бельченко. Презентація збірки поезій

Януш Шубер (1947–2020), польський поет й есеїст, народився і майже все життя провів у Сяноку. Основами його поетичного світобачення стали філософія Місця, історія роду, дух Підкарпаття. Під час навчання у Варшавському університеті поет захворів і до самої смерті пересувався на інвалідному візку. Попри все він активно творив, але перша публікація з’явилася лише в 1995 році. Талант митця високо оцінили Збіґнєв Герберт, Віслава Шимборська, Ришард Криницький, Юлія Хартвіґ, Чеслав Мілош.
Подписаться на Ексклюзив студії