Кілька слів про Студію «Діє-Слово»

 

Підпишіться на канал Студії в Ютуб

Запрошуємо до нашого ТГ-каналу: https://t.me/slovodie

Завітайте до нашої ФБ-сторінки: https://www.facebook.com/DIYESLOVOonline

Чекаємо на Ваш лист на адресу: diyeslovo2020@gmail.com

 

Студія "Діє-Слово" – сучасне медіа, яке проводить освітню та громадську діяльність.

З жовтня 2022 р. Студія працює як співорганізатор проєкту «Психологія травми - ізраїльський досвід» у співпраці з «Коаліцією травми», Ізраїль (проєкт продовжується у 2023 р.),

З вересня 2022 р. Студія стала  офіційним інформаційним партнером проєкту "Коло надії".– проєкту психологічної підтримки жінок, які втратили годувальників під час бойових дій.

З квітня 2022 року до серпня 2022 р. Студія була офіційним інформаційним партнером проекту "Відновлення під час війни" – психологічна підтримка жінок та дітей, постраждалих від бойових дій.

Після 24 лютого, з початком війни, Студія не припинила ефірну роботу.
Щотижня у Студії проходять зустрічі з істориками, експертами, тощо.

Студія співпрацює з Інститутом філології та журналістики Таврійського Національного університету ім. В. І. Вернадського, Київ, Університетом ім. В. Даля, проводячи спільні заходи та організуючи студентські практичні заняття.

 

Після 24 лютого, з початком війни, Студія не припинила роботу. Щотижня у Студії проходять зустрічі з істориками, експертами та навіть ізраїльським адвокатом.

Студією було проведено ряд заходів, пов'язаних з набором студентів на магістерську і сертифікатну програми з юдаїки.

Студія співпрацює з Інститутом філології та журналістики Таврійського Національного університету ім. В. І. Вернадського, Київ, проводячи спільні заходи.

2021-2022 рр.

ПРОЄКТ «КОЛО НАДІЇ» – інформаційна підтримка проєкту психологічної реабілітації жінок та дітей, які втратили синів або чоловіків з початку російської агресії.

ПРОЄКТ «Як розпочалась війна» – серія розмов з жителями Бородянки, Ірпеня та волонтерами.
У співпраці з Таврійським національним університетом. ім. В. І. Вернадського.

ЯК БАЧАТЬ ПОДІЇ В УКРАЇНИ ЗЗАКОРДОНУ – серія 7 зустрічей.
Учасники – правозахисник Юрій Ярим-Агаєв (США), письменник Пітер Померанцев (Великобританія) «Інформація під час війни: уроки британської контрпропаганди»,
журналіст Ростислав Гольцман (Ізраїль), письменник, гром. діяч Міша Шаулі (Ізраїль) волонтери Юлія Марк (Німеччина), Вікторія Карпиловська (Швеція) тощо.

СЕРІЯ ЗУСТРІЧЕЙ та ЛЕКЦІЙ історика та громадського діяча В. Ліхачова (Центр Громадянських свобод).

ПОЛІТИКА ПАМ'ЯТІ НА СТЕНДІ: МУЗЕЙНА ЕКСПОЗИЦІЯ ЯК МЕХАНІЗМ ФОРМУВАННЯ НАРАТИВУ ІСТОРИЧНОЇ ПАМ'ЯТІ ПРО КАТАСТРОФУ  – лекційний курс історика та громадського діяча В. Ліхачова (Центр Громадянських свобод). За підтримки Світового Конгресу Українців та під патронатом Вааду України.

ТРАГЕДІЯ РОМСЬКОЇ ГРОМАДИ – лекційний курс д-ра М. Тяглого. За підтримки Світового Конгресу Українців та під патронатом Вааду України.

ЩО ЗНАЮТЬ КИЯНИ ПРО ПОДІЇ ГОЛОКОСТУ, ПРО ПОДІЇ У БАБИНОМУ ЯРІ ТА ПРО ПОЛІТИКУ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПАМ’ЯТІ У БАБИНОМУ ЯРУ. Відео-опрос. 4 документальних фільми.  За підтримки Світового Конгресу Українців та під патронатом Вааду України.

«РОЗСТРІЛЯНЕ МИСТЕЦТВО» – митці, які загинули у вогні Другої Світової. Лекційний курс. Проф. П. Рихло. Мистецтвознавець  Діана Клочко. За підтримки Світового Конгресу Українців та під патронатом Вааду України.

ДО 80-Х РОКОВИН ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ БАБИНОГО ЯРУ – ІНТЕРВ’Ю З ГРОМАДСЬКИМИ ДІЯЧАМИ, ІСТОРИКАМИ ТА ПОЛІТИКАМИ – 10 інтерв’ю з депутатами Київради, громадськими діячами та політиками.
Проєкт складається з серії інтерв’ю та зустрічей з фахівцями та громадськими діячами, які мають свою особисту думку з приводу меморіалізації жертв Бабиного Яру. 
Гостями студії стали адвокат В’ячеслав Якубенко, депутат Верховної Ради від партії "Голос" Соломія Бобровська, колишній зам. глави СБУ Віктор Конененко, історик, політичний оглядач В’ячеслав Ліхачов, зам. голови РОКу Михайло Басараб, депутати Київради Олександр Лінчевський та Аліна Михайлова, співрезидент Вааду України Йосиф Зісельс, рабин Моше Колесник та інші.

Студією було проведено ряд заходів, пов'язаних з набором студентів на магістерську і сертифікатну програми з юдаїки.

В цілому, з моменту заснування до середини 2021 р.студїї було проведено понад 130 зустрічей. 

Перша версія он-лайн студії з назвою ЛИМОНАД ("Limonad-S") була створена як приватний проект в момент початку короновірусної загрози, коли проведення офф-лайн лекцій та інших заходів стало неможливим – наприкінці березня 2020 року.

В той момент в своїй назві студія посилалася на популярну фразу, взяту з книги Дейла.Карнегі: «Якщо доля підносить тобі лимон, роби з нього лимонад», і цей вислів якнайкраще характеризував ситуацію в світі, коли єдиним виходом з положення стала необхідність кардинальної перебудови свідомості в першу чергу, а потім і дій, спрямованих на успішне проведення проектів і програм в нових незвичних умовах.

З 28 грудня 2020 року студія називається "ДіЕ-СЛОВО". Назва була змінена, коли перша назва перестала відповідати цілям й задачам студійних проектів.

На даний момент онлайн студія "Діє-СЛОВО" продовжує свою роботу, запрошує нових спікерів і проводить різноманітні цікаві зустрічі та інтерв ’ю.

Основні партнери студії - Інститут філології та журналістики Таврійського Національного університету ім. В. І. Вернадського, Київ, Регіональна асоціація єврейських організацій малих міст України, Сіоністська федерація України (СФУ), Сертифікатна програма з юдаїки, БФ "Заради тебе", ГО "Майдан Моніторинг" та інші.

Запрошуємо до співпраці всіх, хто може провести лекцію, майстер-клас, чи щось, чого ми ще не вигадали, але зробимо разом з вами!

Запрошуємо слухачів та глядачів!
Запрошуємо рекламодавців та спонсорів.

Ми відкриті для будь-яких ідей та починань.

Засновник та директор – Олена Заславська.

Наші контакти можна знайти за посиланням

 

Читайте також:

Елена Заславская. Я давно мечтала о большом образовательном проекте.
Интервью газете "Хадашот". 
Июнь 2020 г.