Кілька слів про Студію «Діє-Слово»

 

Підпишіться на канал Студії в Ютуб

Запрошуємо до нашого ТГ-каналу: https://t.me/slovodie

Завітайте до нашої ФБ-сторінки: https://www.facebook.com/DIYESLOVOonline

Чекаємо на Ваш лист на адресу: diyeslovo2020@gmail.com

 

Студія "Діє-Слово" – громадська організація, яка проводить лекції, семінари, конференції, а також є представницьким он-лайн майданчиком і надає інформаційну та технічну підтримку заходам партнерів, має свою постійну слухацьку аудиторію, яка збільшується від лекції до лекції.

Проєкти 2021 року – «Відкрита книга єврейської історії» – лекції з єврейської історії та культури, цикл зустрічей, які присвячені вихідцям з пострадянського простору, які відіграли значну роль в становлені держави Ізраїль після 1948 року, проєкт "Родом із Штетлу"  (у співробітництві Регіональною асоціацією єврейських організацій малих міст України) та багото інших проєктів.

З березня 2020 року в студії студією були проведені: Міжнародна конференція «Алеф-Бет. Сіонізм», два повних лекційних курси Йосифа Зісельса,  презентація В. Лихачова «Моніторинг антисемітизму і ксенофобії в Україні» (українською та англійською мовами). Тривають проекти: «Україна в сіоністському світі», Конференція-марафон до 30-річчя Ваада України.

Студією було проведено ряд заходів, пов'язаних з набором студентів на магістерську і сертифікатну програми з юдаїки.

Студія співпрацює з Інститутом філології та журналістики Таврійського Національного університету ім. В. І. Вернадського, Київ, проводячи спільні заходи.

До 80-х роковин пам’яті жертв Бабиного Яру Студія «Діє-Слово» провела проєкт, який складається з серії інтерв’ю та зустрічей з фахівцями та громадськими діячами, які мають свою особисту думку з приводу меморіалізації жертв Бабиного Яру. Гостями студії стали адвокат В’ячеслав Якубенко, депутат Верховної Ради від партії "Голос" Соломія Бобровська, колишній зам. глави СБУ Віктор Конененко, історик, політичний оглядач В’ячеслав Ліхачов, зам. голови РОКу Михайло Басараб, депутати Київради Олександр Лінчевський та Аліна Михайлова, сопрезидент Вааду України Йосиф ЗІсельс, рабин Моше Колесник та інші.

В цілому, з моменту заснування до середини 2021 р.студїї було проведено понад 60 зустрічей. 

Перша версія он-лайн студії з назвою ЛИМОНАД ("Limonad-S") була створена як приватний проект в момент початку короновірусної загрози, коли проведення офф-лайн лекцій та інших заходів стало неможливим – наприкінці березня 2020 року.

В той момент в своїй назві студія посилалася на популярну фразу, взяту з книги Дейла. Карнегі: «Якщо доля підносить тобі лимон, роби з нього лимонад», і цей вислів якнайкраще характеризував ситуацію в світі, коли єдиним виходом з положення стала необхідність кардинальної перебудови свідомості в першу чергу, а потім і дій, спрямованих на успішне проведення проектів і програм в нових незвичних умовах.

З 28 грудня 2020 року студія називається "ДіЕ-СЛОВО". Назва була змінена під впливом мінливих подій, коли теми студії з легких і часом легковажних перейшли в більш серйозну академічну площину, і перша назва перестала відповідати цілям й задачам студійних проектів.

На даний момент онлайн студія "Діє-СЛОВО" продовжує свою роботу, запрошує нових спікерів і проводить різноманітні цікаві онлайн-зустрічі.

Основні партнери студії - Ваад України, Інститут філології та журналістики Таврійського Національного університету ім. В. І. Вернадського, Київ, Регіональна асоціація єврейських організацій малих міст України, Сіоністська федерація України (СФУ), Сертифікатна програма з юдаїки, БФ "Заради тебе", ГО "Майдан Моніторинг" та інші.

Запрошуємо до співпраці всіх, хто може провести лекцію, майстер-клас, концерт чи щось, чого ми ще не вигадали, але зробимо разом з вами!

Запрошуємо слухачів та глядачів!
Запрошуємо рекламодавців та спонсорів.

Ми відкриті для будь-яких ідей та починань.

Наші контакти можна знайти за посиланням

 

Читайте також:

Елена Заславская. Я давно мечтала о большом образовательном проекте.
Интервью газете "Хадашот". 
Июнь 2020 г.