Привітання пані Густі Єгошуа-Браверман

Gusti Yehoshua-Braverman posted on LinkedIn

Шановні друзі, вітаю вас з Єрусалиму!

Перш за все я хочу передати вам слова підтримки звідси, з Єрусалиму, і побажати щоб ця проклята і потворна війна, що спричинила  так багато душевних і фізичних страждань, нарешті закінчилась, і щоб ви могли повернутись до нормального, здорового, насиченого подіями, активного, повноцінного життя.

Я хочу привітати Сіоністську федерацію України та партнерів, які навіть в цей час знайшли можливість підтримати дух своїх учасників організувавши другу конференцію «Алеф-Бет», що відбувається цього року, в такий непростий час і вона присвячена тому самому сіоністському руху, який був заснований 125 років тому Герцелем в Базелі, де він проголосив перед великим зібранням що прийшов час створити єврейську державу. Ту саму Державу Ізраїль, 75-річчя заснування якої ми святкуємо цього року.

Ми закликаємо вас до розмови про те, що зв’язує вас з Ізраїлем, і про те, чим є і що символізує для вас Держава Ізраїль.

Всесвітня сіоністська організація заснувала добре знайомі вам Єврейську агенцію Сохнут, Керен Кайемет, Керен а-Ясод.  Всі ці організації швидко включились в процес допомоги жителям України: і тим, що хотіли виїхати з країни, і тим, що прагнули залишитись.

Це наш обов’язок як національної держави, як Держави Ізраїль, стати домом кожному єврею в часи миру і захистом в часи війни.   

Я хочу побажати вам вдалого, плідного семінару, змістовних дискусій, І головне, я бажаю вам щоб ми зустрілись за рік вже в спокійний і мирний час.

Всього найкращого.