Бабин Яр. До 80-річчя трагедії

Адвокат В’ячеслав Якубенко – Поки не з’явився російський проєкт, нікому в голову не приходило прийти на територію цвинтаря і будувати

Міжнародний меморіальний фонд «Бабин Яр» подав судовий позив до Мінкульту щодо порушення Міністерством міжнародного та українського законодавства при наданні дозволу російському проєкту побудувати «меморіальну синагогу» на території Кирилівського православного кладовища у Бабиному Ярі. Відомий юрист В’ячеслав Якубенко став гостем нашої студії.

Йосиф Зісельс – Будівництво у Бабиному Яру ведеться з численними порушеннями чинного законодавства

Минулого тижня сопрезидент Вааду України пан Йосиф Зісельс відповів на кілька запитань, які стосуються законності будівництва на території Державного національного заповідника “Бабин Яр”.

Аліна Михайлова – Повинне бути громадське вшанування жертв Бабиного Яру

"Я сподіваюсь на розсудливість моїх колег-депутатів, на розсудливість мера, який може почує громадськість та киян, але вважаю, що нам допоможе черговий громадський тиск по всіх напрямках".

О. Лінчевський – Під час війни неприпустима жодна співпраця з громадянами країни-агресора

На одній з перших сесій Київради ми ознайомилися з заявою про виділення землі Меморіальному центру. Ми вивчили суть справи та побачили у цьому проєкті наявність російського капіталу та російських громадян. Долучення росіян до проектів в Україні неприпустимо.
Анатолій Подольський – Невже голоси громадянського суспільства нічого не варті?
15 років існує Заповідник «Бабин Яр». За майже 30 років Незалежності України та за майже 80 років з початку розстрілів у Бабиному Яру на цій території встановлено більш ніж 30 пам’ятників, які досі не об’єднані спільним меморіальним парком.
admin пт, 02/26/2021 - 18:31
Рав Моше Колесник – всі рабини України були внесені до підписів списком
«Я погодився поставити свій підпис під «Зверненням від українських євреїв» у вересні, тому що не варто будувати на території кладовища будь-що – це моя особиста точка зору.
admin чт, 02/25/2021 - 00:09
О. Георгій Коваленко – Православна церква виховує вірян у повазі до жертв трагедій незалежно від національності або релігії

Про зруйнованість традицій збереження православних кладовищ,
про неможливість розв’язання протистоянь на місцях, де загинули тисячі людей різних національностей;
про те, що церква – це, по-перше, кожен вірянин особисто, а не тільки церковне керівництво;
про особливості Московського патріархату на території України та ін. теми

admin вт, 02/23/2021 - 17:13

Михайло Басараб – Все залежить від частини українського суспільства, яка виступає на захист цивілізованої меморіалізаціі Бабиного Яру

Так виглядає, що Кремль вирішив використати Бабин Яр як черговий полігон для гуманітарного наступу на Україну та українську націю та всіх, хто проживає в Україні і чинить збройний і незбройний опір російській аґресії.
Подписаться на Бабин Яр. До 80-річчя трагедії