![](/sites/default/files/styles/large/public/2021-02/%D0%A0%D0%B0%D0%B2%20%D0%9A%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D1%81%D0%BD%D0%B8%D0%BA.jpg?itok=Sx14v0jV)
Розмовляємо з Головним рабином Заходу України равом Моше Лейб Колесником.
«Я погодився поставити свій підпис під «Зверненням від українських євреїв» у вересні, тому що не варто будувати на території кладовища будь-що – це моя особиста точка зору.
Цього разу ми – всі рабини України, були внесені до підписів списком*. Це «списочний» варіант підпису – коли кілька точок зору співпадають, значить можна вносити цілим списком. Мене особисто не питали з цього приводу» – зауважив Рав Моше Колесник.
*до Звернення єврейських організацій та громадськості щодо підтримки Меморіального Центру Голокосту «Бабин Яр» – прим. ред.
/p>
"Діє-Слово".
Лютий 2021
Фото: report.in.ua