Інфоповод

Відбулася лекція Ар’є Ольмана «Як біблійною мовою відкрити рахунок у банку?»

Міжнародна Міждисциплінарна сертифікатна програма з юдаїки проводить літню сесію. Її відкрив відомий мовознавець Ар’є Ольман – Ph.D. Співробітник Академії мови іврит.

З депортованими українськими дітьми в рф проводять ідеолого-пропагандистську роботу

Майже 20 тисяч українських депортованих до рф дітей вдалося ідентифікувати. Держава-агресор та окупант русифікує, мілітаризує та краде їхню українську ідентичність. Про це розповів Владислав Гаврилов, історик, релігієзнавець, дослідник у проєкті «Where our people» в ефірі «Студія «Діє-слово».

 «Україна на порозі 2022 – вісім років після Майдану» – в студії «Діє-Слово» відбулась зустріч із Йосифом Зісельсом

Майже 8 років тому, 21 листопада 2013-го року небайдужі люди столиці вийшли на Майдан Незалежності відстояти право країни на європейську інтеграцію, – так розпочалася Революція гідності.

Напередодні 29 вересня відбулась конференція «БАБИН ЯР: пам'ятати по-українськи»

На базі Кам'янець-Подільського національний університету імені Івана Огієнка за сприяння міського осередку політичної партії Європейська Солідарність – Кам'янець-Подільський та студії «Діє-Слово» відбулася он-лайн конференція «Бабин Яр: пам'ятати по-українськи».

27 травня в студії «Діє-Слово» відбулась відкрита дискусія «Травень, сповнений болем і надією»

Учасники дискусії говорили про вплив радянської влади, а зокрема сталінського режиму, на перебіг Другої світової війни, про поствоєнні репресії та переслідування кримських татар, долі Праведників та євреїв після війни; про те, що для означає для кожного громадянина України пам’ятні 8 травня та 9 травня...
Подписаться на Інфоповод