Новостная лента партнеров студии

 «Україна на порозі 2022 – вісім років після Майдану» – в студії «Діє-Слово» відбулась зустріч із Йосифом Зісельсом

Майже 8 років тому, 21 листопада 2013-го року небайдужі люди столиці вийшли на Майдан Незалежності відстояти право країни на європейську інтеграцію, – так розпочалася Революція гідності.

yulia сб, 11/27/2021 - 15:17

Йосиф Зісельс. Математичний моніторинг COVID-19: висновки 2020

Спочатку нагадаю, що з березня 2020 року я проводжу математичний моніторинґ у більш як 50 країнах. Передусім  це всі країни Європи, а також деякі неєвропейські країни, які мені цікаві і медстатистиці яких я довіряю.

Звернення громадськості до керівників депутатських фракцій у Київській міській раді щодо меморіалізації Бабиного Яру

11 лютого до порядку денного засідання  Київської міської ради було включено питання щодо приватного російського проєкту меморіалізації Бабиного Яру - МЦГБЯ з подальшою передачею в оренду відповідних трьох земельних ділянок. Після того, як питання було зняте з розгляду тому, що нібито забракло голосів депутатів, голосування було перенесено на 18 лютого.

«Справа не в єврейській крові» – користувачі ФБ про драматичну ситуацію у Бабиному Ярі

"Я думаю, це організована проросійська, антиукраїнська подія, ціль якої не тільки осквернити це святе місце, і це не є якимсь антиєврейським задумом, а дуже хитрий, підлий задум, щоб потім на увесь світ через російські, куплені мас-медіа звинуватити Україну в антисемітизмі".

Йосиф Зісельс. П’ять коментарів з приводу ситуації навколо Бабиного Яру

Побачимо, чи вдасться громадянському суспільству спільними зусиллями зупинити російських вандалів та їх місцевих прислужників.
Подписаться на Новостная лента партнеров студии