Природа Карпат теж лікує – Йосиф Зісельс про проєкт психологічної підтримки родин ВПО

 

21 червня 2022 року сопрезидент Вааду України Йосиф Зісельс розповів про перебіг проєкту психологічної підтримки родин вимушено переміщених осіб.

Передусім проєкт розраховано на внутрішньо переміщені родини, які внаслідок бойових дій втратили тимчасово чи незворотньо годувальника сім”ї.

 

Проєкт складається з двох частин.

За фінансової підтримки американського фонду «Nova Ukraine» (Каліфорнія) працює проєкт, який розраховано на внутрішньо переміщені родини, які внаслідок бойових дій втратили тимчасово чи незворотньо годувальника сім”ї. 

Також за фінансової підтримки ГО «Фонд Маша» з 21 червня 2022 р. працює проєкт «Незламна мама» для жінок з дітьми, які потребують психологічної підтримки внаслідок пережитої окупації, блокади міста, втрати члена родини, втрати житла, якщо людина була свідком чи жертвою військових злочинів (сексуальне насилля/катування тощо). 

Однією із умов участі в проєкті, крім вказаних критерієв, є робота з психологами.

Рішення про можливість участі в проєкті приймає фахова комісія, які збирається один раз на тиждень.

 

В межах проєкту сім’я отримує:

– від 3 тижнів знаходження у Карпатах з проживанням у комфортних умовах та триразовим харчуванням на день;

–  страхування впродовж терміну перебування у проєкті;

– групові  та індивідуальні заняття з психологами – обвязкова умова;

– групові та індивідуальні  заняття для дітей;

– екскурсії по мальовничих Карпатах;

– допомогу в організації логістики пересування до місця перебування та на зворотному шляху;

–  консультації та допомога наших волонтерів впродовж терміну всього проєкту.

 

Як стати учасником проєкту:

Заявки на участь в проєкті родин, які тимчасово або незворотньо втратили годувальника (втрата, полон, чоловік в ЗСУ на передовій) приймаються за ел. адресою: vaadua@gmail.com.
При зверненні просимо вказувати Ваше прізвище, ім'я та телефон, та коротко і чітко, двома-трьома реченнями описати обставини, в яких перебуває родина.

Для участі в проєкті «Незламна мама» для жінок з дітьми, які потребують психологічної підтримки внаслідок пережитої окупації, блокади міста, втрати члена родини, втрати житла, якщо людина була свідком чи жертвою військових злочинів (сексуальне насилля/катування тощо) треба заповнити форму за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScR0cap3HI3bJOJ3FaLFNSGYf63WWkU43I0GtzAiFbBPytg9g/viewform https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScR0cap3HI3bJOJ3FaLFNSGYf63WWkU43I0GtzAiFbBPytg9g/viewform

 

Олена Заславська
Альфія Шевченко.
"Діє-Слово" 
Червень 2022 р.

Опубликовано:
ср, 06/22/2022 - 14:43