Євген, смт Бородянка: «Діти перенесли цю ситуацію більш-менш спокійно, коли бомби били і потрібно було ховатись – ховались»

Ми поговорили з жителем Бородянки, який майже 2 тижні змушений був сидіти з двома маленькими дітьми в погребі. Євген розповів нам, як реагували на окупацію діти, чим він з сім’єю харчувався в ці дні і як їм вдалось евакуюватись.